ISSN 1335-8715

01-12-2009   Anna Záborská   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Medzi výročím Novembra a regionálnymi voľbami

Pri spomienke na pád komunizmu vždy myslím na tých, ktorí sa ho nedožili. Na tých, ktorých tento režim pripravil v politických monštrprocesoch o život a na tých, ktorým to nebolo dopriate, lebo nás opustili skôr ako došlo k Novembru 1989.

Reakcia na príspevok

Antikomunizmus,
autor: pútnik Rastislav
pridané: 02-12-2009 23:38


nie je demokracia pani Zaborska.
Langos bol mozno antikomunista, ale rozhodne nebol demokrat. A bolo to vidiet na celej jeho politickej kariere.
Kryl bol antikomunista a bol aj demokrat. A prave preto ho ludia podobni Langosovi a Havlovi, vystvali z Prahy najprv do Bratislavi a potom spat do Rakuska, lebo si nedaval servitku pred usta, ked komentoval novodobych disidentskych papalasov a ich bacovanie v uradoch.

Nuz a co sa tyka regionalnych volieb. Mozete nam pani Zaborska prezradit, aki vyznamni komunisti, ktori zastavali vyznamne funkcie za komunizmu, boli zvoleni v regionalnych volbach? Budem rad,ked nam ich pripomeniete, lebo ja o ziadnom vyznamnom funkcionarovi komunistickej strany z cias spred Novembra 89, co by bol v regionalnych volbach zvoleny, neviem. Ale rad sa poucim.
A este o tej hrubej ciare. To hovorite Vy, pobozna katolicka, co sa modlite ku katolickym svatym, z ktorych je pekna kopka roznych masovych vrahov, smilnikov a zlodejov? To vam nevadi pani katolicka Zaborska, ta ziadna hruba ciara?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group