ISSN 1335-8715

23-11-2009   Pavol Zlatoidský   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

„Fúzaté deti“ vo Vellinge

Okresné mestečko Vellinge susedí na severozápade s juhošvédskou metropolou Malmö. Okrem toho, že sa vyznačuje typickou ukľudňujúcou a pohodovou atmosférou malého juhošvédskeho mesta, obkopeného na severe úrodnými poliami a ovocnými záhradami a na juhu nádhernými plážami polostrova Skanör, má táto komúna povesť mesta pracujúcich. Zo susedného Malmö sa sem prisťahovalo veľa obyvateľov kvôli úniku pred kriminalitou v anonymnom, multikultúrnom veľkomeste a v neposlednom rade za nižšími komunálnymi daňami.

Reakcia na príspevok

RE: doplnenie riesenia
autor: Rogue Keeper
e-mail: br796164@bladezone.zzn.com
webstránka: http://www.socialistinternational.org
pridané: 01-12-2009 17:43


V pripade, ak ste to mysleli ako osobnu vyhrazku a snazite sa naznacit, ze tym idiotom v kanadach, ktory mi pride od zlosti vykopnut dvere, budete vy, potom vas v ramci obrany mojej osoby a majetku budem musiet privitat tak, ako sa vzorny, osobnostne vyzrety a slusnostou prekypujuci mlady konzervativny gentleman privitat ma : chlebom (5-sekundovym 500 000-Voltovym vybojom) a solou (Kayenskym korenim spreji).

K legalnej drzbe strelnej zbrane v pripade obcianskej vojny tiez nemam az tak velmi daleko.

Mate na vasom laskou presiaknutom srdci este nejaky iny osobny problem, ktory by sme tu rozobrali, alebo freudisticky rozanalyzujeme vase tajne eroticke sny?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group