ISSN 1335-8715

12-01-2008   Juraj Brecko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Ako čeliť multikulturalizmu?

Multikulturalizmus je jednou z vážnych výziev našej doby. Ako mu čeliť a vyvarovať sa deštruktívnych následkov, ktoré so sebou prináša? Juraj Brecko prináša odpoveď, inšpirovanú príbehom Ježiša Krista a samaritánky.

Reakcia na príspevok

o čo tu vlastne ide?
autor: Gabriel Ligárt
e-mail: gabriel.ligart@gmail.com
pridané: 04-10-2009 14:19


Nechcem sa stavať do role kritika, pretože to ľudia (vrátane mňa)väčšinou nemajú radi. Mám len jednu poznámku...keď som si prečítal názov tohto článku, čakal som všeličo, ale najmenej som očakával text tak úzko spojený s tématikou kresťanstva,židovstva a náboženstva. Ešte raz, neviem aký bol zámer autora, ale ja by som problematiku "multikulturalizmu" , ak je to vôbec problém , proti ktorému treba bojovať, čo si osobne nemyslím, neobmedzil na krešťanov, židov,...skrátka si myslím, že je to oveľa komplexnejšia TÉMA, a nie PROBLÉM, proti ktorému by bolo potrebné čeliť. Koniec koncov, množstvo kultúr na svete je jedinou nádejou našej už aj tak zdevastovanej civilizácie, ktorá stratila kontrolu nad vecami a už to nikdy nikto nezmení...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group