ISSN 1335-8715

23-11-2006   Ján Dinga   Komentáre   verzia pre tlač

Keď zostáva rozum stáť

Podľa nedávnych prieskumov verejnej mienky štvrtina Američanov verí tvrdeniu, že vláda má niečo spoločné s 11.septembrom 2001. Nemyslí sa tým pritom, že bezpečnostné opatrenia boli na nižšej úrovni ako byť mali alebo že bezpečnostné zložky nereagovali dostatočne pohotovo. Štvrtina Američanov totiž verí, že útoky pripravila a zosnovala ich vlastná vláda.

Reakcia na príspevok

Dinga
autor: dal
e-mail: d@s.sk
pridané: 15-09-2009 8:33


Pan Dinga mi nam mohol objasnit ze ako je mozne ze v troskach dvojiciek aj wtc7 sa nasiel nanothermit, alebo uz zacali nanotechnologie rast v afganskych jaskyniach? alebo preco este tyzdne/mesiace tam boli potoky roztaveneho kovu, alebo preco si cela protivzdusna ochrana zobrala v ten den volno, alebo preco zamestnanci WTC poculi vybuchy bomb, alebo preco pred utokom bolo cele WTC centrum prepoistene na pripad terorizmu, alebo preco wtc7 padla rovno do svojej stopy, ked poskodenia boli len na jedne strane a podla logiky aj fyziky by sa mala naklonit do strany, to sa tyka aj dvojiciek, preco sa v celom centre po dlhe tyzdne konali zahadne bezpecnostne cvicenia a psy na cuchanie bomb boli odstranene, vsetko pod dohladom Bushovho brata co bol sefom security celeho centra, mozem pokracovat do aleluja lebo oficialna verzia je derava jak sito a iba hlupak tomu uveril... ze pan Dinga

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group