ISSN 1335-8715

05-04-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Dva postrehy k prezidentským voľbám

Rozhodnutie voličov ponechať si až do roku 2014 Ivana Gašparoviča bude v najbližších dňoch rozoberané všetkými komentátormi, rovnako ako Radičovej politický kapitál v podobe jej milióna voličov. Na kampani sú však zaujímavé aj dve nenápadné veci, ktoré doteraz veľmi zdôrazňované neboli.

Reakcia na príspevok

zasrani praviciari
autor: laviciar
pridané: 05-08-2009 0:31


vy vsetci co ste tu ste zaslepeni praviciari, a nenavidite vsetko lavicove. ked boli pri moci vasi ospevovani praviciari bolo tu vsetko tak na hovno ako teraz takze sa nemate co ozyvat. fico ma nastenkovy tender, a vas miki mal neposlusne ruskove zmenky... som zvedavy, kolki z vas predtym volili ANO... vraj liberalnu stranu, ktora potom ako si rusko a spol nabalili vrecka uplne vypadla a teraz vystupuje uz len formalne aby sa nepovedalo. takze vy vsetci by ste sa mali najprv zamysliet... podla vas je lavica na prd, a pravica je uplna dokonalost... to je kravina... oba prudy maju neco do seba, a oba prudy maju aj slabe a tmave miesta. ja som laviciar, ale vam praviciarom vase zasluhy neberiem. budte aj vy taki ohladuplni, a nekydajte na lavicu len preto ze to je lavica

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group