ISSN 1335-8715

11-12-2001   Roman Joch   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Rytířskost a civilizace

Většině mužů v západní společnosti na sklonku 20. století se nedostává mužnosti a jemnosti. Naopak, jsou v zajetí zženštilosti a hrubosti.

Reakcia na príspevok

Reakcia
autor: Generalssimus
pridané: 17-07-2009 0:55


Vy si važne myslite, že všetci chlapi su ženštelí? Ved sa len pozrite na tych všetkych, čo su v tej redakcii, všetko banda šprtov! Keby už nastala vojna si myslite že sa nikto nenajde? Ked táto esej ma byt pre konzervativcov, tak hanba na nich a to som konzervativny! Viete, vám pravičiakom chýba guráž,neviete poriadne nadávať na niečo, len ohovárate Fica. Tolko ho budete ohovárat,že ludia ho nakoniec aj tak pojdu volit a to vdaka vam... pravici chyba tvrda ruka ako je Slota - moj osobny nazor je, že je to somár... ale keby mal niekto konzervativne nazory a nebol by to pokrytec, ktory sa schováva za frak čo stoji 2000EUR a pustil si hubu na špacír (nedaval si servitku pred ústa - pre ženštelych) a pri mentalite nás Slovakov... určite by zabodoval a nekyvajte s hlavami že nie, vy mate vysoke školy, ale volby su o nas chudobnych, teda o vacsine a na tu treba zaposobit ale o tom až nabuduce

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group