ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE:
autor: Jano
pridané: 26-05-2009 10:53


obrana slobody pred barbarmi je nevyhnutna. v opacnom pripade ti ju zoberu, vnutia ti svoje "hodnoty", alebo ta budu zdierat cez dane na ich socialne davky (ak chces mat s nimi mier) myslim, ze dane na efektivnu vnutornu a vonkajsiu obranu su v poriadku, ale suhlasim ze sa moze diskutovat o efektivnom modeli (a nie nekonecne citovat nazory inych). ak by boli ostatne veci platene priamo a dobrovolne - zdravotnictvo, skolstvo (aj zakladne), dochodok,atd, tieto dane ta nepolozia, bohuzial nezijeme v idealnom svete.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group