ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: Konzervatívci
autor: LIBERTARIAN
pridané: 25-05-2009 8:31


Miso :
Tak tebe sa nechce citat na webe perfektne texty o L , a chces, aby som ja to vypisoval, to, co je velakrat napisane ! Ja rad diskutujem vtedy, ak tam vnesiem nieco z vlastnej hlavy. Ale tvoje otazky su uz davno jednoznacne zodpovedane.

"Vysvetli mi to, ako vies, tak ja som zastanca minimalneho statu, teda statu nocneho straznika, teda to riesenie tej konkretnej vrazdy by bolo na zaklade represivnej sily minimalneho statu. "
- Ja kludne akceptujem princip MINIMALNEHO statu. Problem je vsak v tom, za kazdy minimalny stat časom prerastie na maximalny. Dnesne USA su toho prikladom. > LK napisal v komentari o jednom USA ekonomovi, ktory "na stare kolena" chce emigrovat z USA do SR ! Sranda, ale velmi symptomaticka.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group