ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: hm JG
autor: jg
pridané: 22-05-2009 21:04


Ty rozmyslaj pozornejsie. Povodne sme sa bavili o dospelych ludoch. Ti maju fajcit dovolene, niekde dokonca mozno aj v autobuse. Deti nemaju tie iste prava ako dospeli, pretoze nie su schopne sa o seba postarat a rodicia, ktori ich na svet priviedli za ne tuto zodpovednost preberaju. Dospeli obcania nie su tvoje deti a ani deti statu. Ti su statom nasilim vypalovani. Stat im ma pravo zakazat napriklad fajcit iba ak dokazatelne ohrozuju niekho zdravie. Cize ked nie su nevinni. To je diametralny rozdiel.

Neobtazuj ma uz s milencami, dobre? To nema absolutne nic spolocne s nasilnym vypalnym. Ten druh "moci" je v tejto diskusii uplne irelevantny.

Ucitelom dava tu moc vo velkej miere prave stat, lebo skoly su statne, ale to je tiez ina kapitola ako moc nasilne vypalovat. Ziak, ak je dieta, nie je rovnopravny obcan Zodpovedni su rodicia. Ak je to uz dospely jdeinec, tak je jeho navsteva skoly dobrovolna a ma moznost s "mocou" ucitela skoncovat. Opat diametralny rozdiel od vztahu stat a danovy poplatnik.

Kludne si rozsiruj moc na cokolvek sa ti zapaci, ale ked sa jedna o nasilie, tak jeho inicializacia je jasny zlocin a jej legalizacia legalizovany zlocin.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group