ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: hm JG
autor: jg
pridané: 22-05-2009 19:07


Preco by ho sud nemohol odsudit? Ked zabije obcan v nejakom state cudzinca, tak ho v tom state nemozu sudit?
Ale aj keby to tak bolo, tak je to predsa problem toho, kto sa vzdal obcianstva. Je na nom aby si zabezpecil ochranu. Preco by si mu ty mal nejaku ochranu nanucovat nasilim? Stat by vobec nemusel proti tej sukromnej sluzbe postupovať ako voči zločineckej organizácii. Preco by mal minat prostriedky a vystavovat sa nebezpecenstvu kvoli vrahovi? Vsak to sa deje aj teraz. Staty vydavaju vrahov na potrestanie do druhych statov. To zalezi na tom, ake pravidla v tom state platia. Poistovne maju tiez obmedzeni, kedy za teba zaplatia skodu. Ak si dokazatelne umyselne poskodis auto, tak nic nedostanes alebo ta dokonca aj zazaluju.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group