ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: Konzervatívci
autor: Miso
webstránka: http://www.drotovan.blog.sme.sk
pridané: 22-05-2009 16:10


Pytam sa na tvoj nazor,
kto bude riesit v cistom liberatarianizme vrazdu?
Príklad: Zabil som suseda, pretoze mi isiel na nervy jeho stekajuci pes, co bude nasledovat, ak bude mat kazdy nad sebou uplnu zvrchovanu moc? Predpokladame, ze ten sused bol slobodny, bezdetny, nemal ziadnych pribuznych, takze vendeta sa vylucuje.

Nikde som netvrdil, ze libertarianizmus je tvoj vymysel, chcem len vediet, ked si uz v tom libertarianizme tak zbehly, ako by si vyriesil vyssie popisany problem. Ano, ja o tom, ako by tu vrazdu riesil libertarianizmus neviem, prave preto sa ta na to pytam.
Vysvetli mi to, ako vies, tak ja som zastanca minimalneho statu, teda statu nocneho straznika, teda to riesenie tej konkretnej vrazdy by bolo na zaklade represivnej sily minimalneho statu. Ako by to bolo v anarchokapitalizme?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group