ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: Konzervatívci
autor: dafyduck
pridané: 22-05-2009 9:34


nie, vsetci volici sns nie su hlupi, len volia na zaklade uplne inych pohnutoch - hlavne to natret tym madarom (otazka je, ze ci prave politika sns tym madarom skor nenahrava do karat).
len vy ste povedali, ze vas sns sklamala, tak som si myslel, ze ste mali nejaky iny dovod, preco sa zapliest s sns, ako vynadat csakymu do zhnitych zvratkov a svateho stefana oznacit za sasa na koni.
ale musite minimalne pripustit, ze spravanie sns je tak ... ako by som ... nesympaticke, ze urcita antipatia k jej volicom je na mieste.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group