ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: hm JG
autor: jg
pridané: 21-05-2009 19:00


Ja stale cakam, ze mi tu "dobru moc" konecne niekto zadefinuje. Tak mi teda ukaz nejaky priklad "moci" vo vztahu ucitela a ziaka alebo lekara a pacienta, ktory jasne dokazuje nejaku pozitivnu stranku "moci" aj s dokazom, ze je nutne pouzit nasilie proti evidentne nevinnemu.

He, he, tieto chaoticke nezmysly chces pouzit ako argument pre zdovodnenie nutnosti statneho vypalnictva? Ustri nam obom cas, prosim ta. Dominantny partner ma pravo pouzit nasilie proti tomu submisivnemu, ktory nic zle nespravil? Kde to zijes?

Je v poriadku, ked da rodic facku dietatu, ktore sa nicoho nedopustilo? O com to tu vobec splietas? Ja sa bavim o inicializacii nasilia voci nevinnemu. Zapis si to konecne za usi a nevykladaj nezmysly od veci.

Pozna. Moc prave ako obrana proti inicializacii nasilia proti nevinnemu. Mas zjavne tazkosti chapat uplne zakladne koncepty.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group