ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: Konzervatívci
autor: LIBERTARIAN
pridané: 20-05-2009 15:32


Ladislav Kováčik :
k tvojim slovam-
II. Nie som advokát SNS. Je to strana, ktorá ma sklamala, lebo zradila svoj program.
- Moj nazor - Program SNS bol od sameho zaciatku iba zasterkou na prilakanie volicov a maskovanie skutocneho ciela. Od pociatku tam boli iba karieristi, klamari a darebaci. Nič nezradili.

III. Nepoznám presné znenie sľubu poslanca NR SR, ale určite sa tam píše aj o lojalite k SR. Členstvo vo Fóre poslancov Karpatskej kotliny je nepochybne v rozpore s ňou. Poslanci NR SR za SMK tu majú úlohy určené parlamentom MR. Počul si o tom, aby francúski poslanci plnili úlohy nemeckého parlamentu alebo o niečom podobnom? Ja nie.

- "ulohy urcene parlamentom MR" ..... absurdne uvahy. Ved nie sme vo vojne s madarmi (teda SNS mozno je ....)


IV. Nemám problém s tým, koho si v ČR vybrali za ministra. Porovnávaš neporovnateľné.

- Ale Madar (podla občianstva!) vo vlade SR by ti asi vadil ?!?! Takze to je porovnatelne.

V. Ja sa aspoň aktivizujem v národnom hnutí. Škoda, že o libertariánskom hnutí na Slovensku som nikdy nepočul. A asi nielen ja. Anonymné vypisovanie do diskusií je asi jediné, čo pre svoje ideály aj robíš. Mne zas toto pripadá trápne. Smutné ani tak veľmi nie, lebo ja osobne mám tvoje ideály v paži. Tvoja chyba, že pre ne nič nerobíš.

- MOJE idealy má "v paži" 95% slovakov. To je mi jasne. Vy etatisti lživými slubmi a demagogiou (a nacionalizmom) vediete ludi k laske k statnej moci. Viem, ze nemam sancu s vami zvitazit, ale mam ciste svedomie, ze neosprostujem narod. Vy, ktori sa citite "povolani" k "vedeniu" svojho naroda- to citite inak. Ale efekt - vychovate bandu neschopakov , odkazanych na socialne davky, bez skutocnej osobnej hrdosti (nahradenej hrdostou na svoj narod, na svojho vodcu - Fica, Slotu, Tisu, Meciara). Predstava, ze "volici SNS su HRDI SLOVACI schopni budovat svoju vlast" - smiesne, absurdne. 90% hrdych slovakov su nezamestnani neschopaci s bolsevickou minulostou. "Profesor" RYDLO - váš vzor. Slota - váš intelektualny predvoj. Malikova - vaša matka vlasti, Tiso - vaš vzor z historie so 70 tisicami obetí.
Ano, MOJE libertarianske idealy má "v paži" 95% slovakov. A preto sa nechaju okradať, klamať, kopat do zadku. Su ako ovce na salasi, ktore zo strachu pred (fiktivnym) medvedom sa nechaju strihat , a nakoniec aj zarezat- od svojho baču, svojho zachrancu.
Ak sa chces hrat na baču, tak maš šancu. Slovaci su idealne ovce. Dnesna vlada ich kope do zadku denne, a oni (ony) ani nezablačia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group