ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: Konzervatívci
autor: Ladislav Kováčik
e-mail: ladislavkovacik@centrum.sk
webstránka: http://kovacik.bigbloger.lidovky.cz
pridané: 20-05-2009 14:27


I. OK.

II. Nie som advokát SNS. Je to strana, ktorá ma sklamala, lebo zradila svoj program. Ak sa chceš baviť s obhajcom SNS, odporúčam ti fórum na www.sns.sk, tam pravdepodobne nájdeš aj viacerých.

III. Nepoznám presné znenie sľubu poslanca NR SR, ale určite sa tam píše aj o lojalite k SR. Členstvo vo Fóre poslancov Karpatskej kotliny je nepochybne v rozpore s ňou. Poslanci NR SR za SMK tu majú úlohy určené parlamentom MR. Počul si o tom, aby francúski poslanci plnili úlohy nemeckého parlamentu alebo o niečom podobnom? Ja nie.

IV. Nemám problém s tým, koho si v ČR vybrali za ministra. Porovnávaš neporovnateľné.

V. Ja sa aspoň aktivizujem v národnom hnutí. Škoda, že o libertariánskom hnutí na Slovensku som nikdy nepočul. A asi nielen ja. Anonymné vypisovanie do diskusií je asi jediné, čo pre svoje ideály aj robíš. Mne zas toto pripadá trápne. Smutné ani tak veľmi nie, lebo ja osobne mám tvoje ideály v paži. Tvoja chyba, že pre ne nič nerobíš.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group