ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: hm JG
autor: jg
pridané: 19-05-2009 17:45


He, he, s peniazmi, ktore MUSIS davat do statu narabaju ludia ako Pociatek a Slota. :-) Predpokladam, ze ty mas vtedy pocit, ze s nimi narabas "sprostredkovane" ty sam. To, ci sa toho vzdavas je uplne irelevantne, pretoze maximalne, co mozes urobit je ze si raz za 4 roky mozes zvolit ineho gaunera.
To etc., etc. ... mi tam asi vadi najviac.
A ani to, ze stat financuje justiciu, armadu, skolstvo, a zdravotnictvo vobec nevylucuje, ze sa iba tvari, ze sa vraj stara o nejake "verejne dobro", aby moholi vypalovat bez vacsieho odporu co najdlhsie.

Vobec to nie je o tom. Je to skor o tom, ze ty a vacsina ostatnych ludi ste uplne bez uvazovania priam s nabozenskou posadnutostou akceptovali dogmu o nejakej absolutnej nutnosti "spolocnost mocensky organizovat" a nasilne prerozdelovat nie zdroje ale vysledky individualnej prace. Ako si mozes byt taky isty? Racionalny clovek skusa alternativy a pochybuje o vsetkom, co nie je mozne testovat.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group