ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: Konzervatívci
autor: Ladislav Kováčik
e-mail: ladislavkovacik@centrum.sk
webstránka: http://kovacik.bigbloger.lidovky.cz
pridané: 19-05-2009 13:42


Tak, s prvou časťou samozrejme nesúhlasím, to by som musel za zhovadilých považovať aj takých ľudí ako môj otec alebo predseda združenia, ktorého som členom. (Ktorí v minulosti mali niečo spoločné s SNS, dnes už nie.)

Ale inak si to v závere príspevku myslím celkom pochopil. Ja ako konzervatívec nemôžem podporovať libertariánov, lebo jednou z najdôležitejších hodnôt konzervatívcov je zodpovednosť za spoločenstvo. Ja sa okrem toho hlásim aj k tomu, že som nacionalista a tam je to vyjadrené ešte jasnejšie - natio znamená národ, teda cítim zodpovednosť za národ. Teda určite nie len za seba.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group