ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: Konzervatívci
autor: LIBERTARIAN
pridané: 19-05-2009 13:02


"Slovenská národná strana svojou politikou konzervatívne hodnoty, ku ktorým sa hlási, zradila "
- pekny vtip. Tato strana bola ABSOLUTNE zhovadila od sameho pociatku, takze namala co zradit. Akurat jej fandovia neboli ochotní a schopní to vidieť.

"Čo sa týka nastávajúcich volieb do EP, nezúčastním sa, čím vyjadrím svoj postoj súčasnému smerovaniu SNS, KDS, ale aj KDH. "
- ale ved mozes volit aj niekoho z tych ostatnych. Chapem, tebe nevyhovuje ABSOLUTNE NIK, ale nevyhovuje ti ani libertarianska vizia BEZ politikov, bez vlady.

Ak ti vyhovuje IBA VLADA IDENTICKA S TVOJIMI OSOBNYMI NAZORMI, tak by si mal obhajovat libertarianov, pretoze oni chcu, aby kazdy clovek vladol iba sam sebe. Potom by si mal vladu podla svojich predstav (ale nemohol by si vladnut iným - a toto ti asi nevyhovuje).


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group