ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: hm JG
autor: jj
pridané: 19-05-2009 10:57


No, takto...

Stat sa netvari, stat to robi...mas justiciu, armadu, skolstvo, zdravotnictvo etc. etc. Mafia taketo veci nerobi, mafia sa sprava ako firma...tj. daj peniaze a co s nimi urobime je nasa vec. Ale s peniazmi, ktore davas do statu, mas sprostredkovane narabat ty. Ak to tak nevnimas a vzdavas sa toho, tak sa necuduj.

Ide o to, ze neexistujeme vo vzduchoprazdne a kazda spolocnost je mocensky organizovana a v kazdej sa nejakym sposobom prerozdeluju zdroje -sak o tom to je- lenze niektore formy su lepsie ako ine.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group