ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: hm
autor: tralos
pridané: 19-05-2009 9:37


Raz je stat mafia a potom mafia stat, nasledne citis akesi puto ku krajine, v ktorej si sa narodil, akoby krajina a stat neboli pojmy navzajom sa podmienujuce, a napokon je obhajoba existencie liberalno-demokratickych rezimov podobna obhajobe otrokarstva.

Proste neverim neodskusanym veciam ak jediny priklad, ktory bol udavany, skoncil bezvladim v tom najhorsom moznom zmysle slova, piratsvom a unasanim ludi za vykupne. Ze existuju sta-stranove obhajoby a logicky odovodnene argumenty v prospech bezvladia este nic neznamena, aj beztriedny svet ma k dispozicii siroky teoreticky arzenal zdovodneni.

Raz sa tu pisalo o velkych lodiach, co by fungovali ako obce dobrovolne zdruzenych ludi. Tak to treba vyskusat a dokazat, ze taketo "ostrovy slobody" sa nezmenia na ostrovy nasilia a vojny gangov.

roman


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group