ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: hm
autor: LIBERTARIAN
pridané: 18-05-2009 11:22


sarkozy :
"bezradnosti polície v 90tych rokoch, keď bola narušená autorita štátu ako takého, ako pri každom prevrate. "
- Autorita statu je (podla tvojho chapania) najmenej narusena v totalitarskom a despotickom state. V state s vysokou mierou slobody jednotlivca a s vysokou mierou nezavislosti jednotlivca od statnej moci je policia (podla tvojho chapania) bezradna, pretoze nemoze obcana sikanovat. Je to smutna vízia , to co ty uznavaš.
Ovsem, je to ako v kazdom SLOBODNOM prostredí. Zvierata v ZOO su celkom bezpecne (navzajom), ale voci zamestnancom ZOO su bezmocne. Zvierata v dzungli su neustale ohrozovane (navzajom), ale nezavislost od ludí je vysoka. Ludia zrejme radsej ziju v bezpečnej klietke ako v nebezpečnej dzungli na slobode. Smutné.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group