ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: hm
autor: jg
pridané: 15-05-2009 18:15


Ano, stat je "senzitivny" vypalnik, ktory si uvedomuje, ze ak by ta oberal o majetok, ked nemas prijem, tak by netrvalo dlho a ziaden osoh by z teba nemal. To ti uznam. Ale k takej uvahe moze dojst aj bezny poulicny vypalnik, ak chce mat dlhsiu zivotnost. Ak by to neurobil, tak by si zbankrotoval a musel by si najst inu obet.

Vsak si to vyskusaj, ak si myslis, ze zivot v base sa zaobide bez "telesnych trestov". To ze budes v base zmlateny a nie raz je vysoko pravdepodobne. A budes tam v dennodennom velmi intimnom styku prave s ludmi, z ktorych mas najvacsi strach, ktori si ta podaju za podstatne mensie zalezitosti ako nezaplatene vypalne. Detinske a povrchne su prave tvoje predstavy o statnom trestnom systeme.

Princip vypalnictva je v oboch pripadoch presne ten isty, akurat detaily implementacie sa lisia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group