ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: hm
autor: jg
pridané: 15-05-2009 10:14


A aky tam vidis paradox? Vypalnik, ak chce vypalne, tak ochranuje toho, koho vydiera pred druhymi zlocincami. To je predsa uplne bezne.
Okrem toho, niektori naivni libertariani mozno veria, ze nebyt statnej moci a dani, ludia budu pospolite zit v dobrovolnych, zmluvnych a harmonichckych vztahoch, ale su aj taki, ktorym je jasne, ze si slobodu budu musiet branit vzdy. Ci uz pred statom legalizovanym vypalnictvom alebo tym beznym poulicnym. Takze v tom Somalsku sa tiez nedeje nic az take mimoriadne. Vojna gangov a jednym z nich je aj ten, ktory sa tvari, ze bude legitimnou vladou za podpory zahranicia, ale nie je o nic lepsi.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group