ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: hm
autor: tralos
pridané: 15-05-2009 9:06


Libertarian clovek zasne ci si tak nechapavy alebo ci sa na nechapaveho len hras. Tunelovanie statnych podnikov a rozne podvody v danovej oblasti alebo v presuvani statnych penazi do vopred vybranych firiem je predsa tiez ORGANIZOVANY ZLOCIN.

Boj proti organizovanemu zlocinu v sebe obsahuje boj proti roznym skupinam, ktore sa zivia tunelovanim a rozkradanim aj statneho majetku. Mafia to nie je len hrubokrky vypalnik, rovnako za organizovane kriminalne skupiny mozno povazovat tie zoskupenia, ktore pomocou roznych struktur a na roznych urovniach organizuju majetkovu trestnu cinnost...

romco


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group