ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: hm
autor: tralos
pridané: 14-05-2009 13:02


Nehovoriac o tom, ze tema boja proti organizovanemu zlocinu a kriminalite presahuje hranice medzi lavicou a pravicou ci koaliciou a opoziciou a je to teda tema, ktora ma potencial pritiahnut volicov inych stran.

Tiez nerozumiem preco poslanci za KDS, ktori riesia dobrovolnu vojensku sluzbu a nezaoberaju sa zakonmi, ktore by ulahcili organom cinnym v trestnom konani postup proti mafii.

Len pre istotu, nijako mi strana KDS nie je sympaticka, ich lider Palko je vsak znamy ako clovek, ktory minimalne vo verbalnej rovine prezentoval svoj zaujem potlacat kriminalitu.

romco


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group