ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: hm
autor: tralos
pridané: 14-05-2009 8:38


Mne to pride tak, ze vsetka agenda co doteraz KDS a Palko konkretne presadzoval nijako nereflektuje spolocenske problemy, ktore ludia povazuju za akutne a ktorych riesenia su aktualnou spolocenskou a teda politickou otazkou.

Najnovsie som sa docital, ze chcu zaviest dobrovolnu vojensku sluzbu, kde by tito dobrovolnici po odsluzeni istej doby ziskali privilegia a vyhody.

Nie ze by to bol zly napad... ale v case, ked sa vacsina ludi obava o svoje zamestnanie, ked mladi odchadzaju do zahranicia nie len studovat ale aj trvalo pracovat, ked na Slovensku nie su vyriesene problemy s dopravnym spojenim vychodu a zapadu a v neposlednom rade ked sa ukazuje, akym neefektivnym sposobom sa minaju verejne financie, riesit otazku vojenskych dobrovolnikov, otazku spojenia poctu deti a poctu hlasov vo volbach alebo otazku "milion k dochodku za dieta", to vsetko naznacuje, ze KDS sa OKS nebude podobat len nazvom ale aj osudom.

tralos


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group