ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: ...
autor: magor
pridané: 13-05-2009 22:46


a co masochisti? ale vazne, krestanstvo je v totalnej defenzive a moze si zato samo. je mozne, ze dojde k nejakej reforme a znova sa uchyti, ale urcite to nebude to Palkovske strasenie. Myslim, ze ak chce pravica prerazit, mala by zacat zo slusnostou, cestnostou, spravodlivostou, dorziavanim zakona. To si myslim, ze tu maju vsetci radi a podvedome tuzia po poriadku a funkcnom state. Lenze tu je taky bordel, ze prakticky neda zit inak, ako hladat "skratky". Az tak, ze sa ojebavanie stalo narodnym sportom a jedinou moznou alternativou. Rovna dan je jasna demostracia tohto principy.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group