ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

Moj nazor
autor: palo zlatoidsky
pridané: 12-05-2009 19:12


Pravica este dodnes (3 roky od volieb!) nebola schopna sa spamätat z porazky v r.2006.
V zapadnych krajinach (ktore nechcem vydavat ako bezpodmienecny vzor hodny vzdy nasledovania) je uplne normalne ze sef strany ktory ju privedie ku volebnej porazke odstupi.Toto je prvy kamen urazu.
Dzuronda aj Hrusovsky su opozerane figurky ktore uz dnes nemju moc co povedat masam. Mohli by nadalej kludne fungovat ako sede eminencie ale na povrch musia KDH i SDKU ukazat nove xichty...
U mas je absolutne nemozne ocakavat nieco ako "vdacnost"-kto ide do politiky musi s tym pocitat.Preto je zbytocne stale omielat "My sme nastartovali ekonomiku,dokola ze Fico sadol ku prestretemu stolu" atd...
Masy idu za senzaciami a za kratokodobymi emocionalne podfarbenymijednoducho pochopitelnymi cielmi.
Dlaej:KDH sa musi vzdat "cirkevnej agendy" pretoze ta je vzdialena dnes uz väcsine ludi.Mozu ju presadzovat ale nenapadne.
Triestenie pravice je uplne scestny postup,ukazujuci neschopnost dohodnut sa v ramci jednej strany-cesta do zahuby.
Pravicove hodnoty (osobna zodpovednost za vlastny zivot) je nutne vysvetlit jednoducho,uplne polopate aby ich pochopili,i ked nie vsetci, ale aspon 60% populacie.Toto caka zhruba nasu pravicu v nasledujucom obdobi.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group