ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: ...
autor: jg
pridané: 11-05-2009 18:04


Mate snad na mysli utopicky socializmus alebo nieco ako kibbutz, kde sa vytvori socialisticka komuna na zaklade dobrovolnosti a nie na zaklade nasilneho kolektivizmu?
Takej forme socializmu naozaj nie je co vycitat. Kludne si vytvorte komuny, ale bez tych ktori nemaju zaujem. V opacnom pripade to etatizmus je.
Dovodom, preco sa to tak zvacsa nedeje je asi hlavne to, ze tym, ktori po socializme tak tuzia sa moc nechce pracovat nechce a potrebuju silny stat, ktory by ostatnych v komune na nich pracovat nutil. :-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group