ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: ...
autor: DC
pridané: 11-05-2009 17:09


S tou eutanaziou by som bol opatrnejsi. Celkom pekne to bolo rozobrate v Lampe.

Ludstvo nevymrie, to je pravda. Ale manzelstvo je dobra hradza soc. inzinierstva. To z coho si robia politici frasku je ich vec. Podpory a dane su jedna vec a manzelstvo druha. Nebudem nicit to co je dobre.

Na tu erotiku. To mate zvlastne videnie sveta. Vsak Vam nikto nebrani si zohnat porno a pozerat ho od rana do vecera. Len neviem preco to maju pustat v TV. Dovod, ze si ho X-rocni dokazu zadovazit sami nie je argument. Ked X-rocni mozu zavrazdit, tak je to dovod na legalizaciu vrazd resp. propagaciu vrazdenia medzi X-rocnymi? Es tut mir leid aber Ordnung muss sein!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group