ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: ...
autor: LIBERTARIAN
pridané: 11-05-2009 12:28


DC:
"b) Neviem co mate presne na mysli? "

- Mne nevadi, ak KDHaci nadavaju na prostitutky, ak nadavaju na homosexualov, ak odmietaju eutanaziu, ak odmietaju predmanzelsky sex, ak odmietaju porno.
Mne ZASADNE VADÍ, ak KDHaci vnašaju do ZÁKONOV boj proti horeuvedenym veciam. Ked ZAKONOM zvysuju daň na eroticke casopisy, ked zakonom posuvaju er.filmy na neskoru nocnu dobu, ked zakonom zakazuju eutanaziu vyziadanu clovekom. Ked zakonom vyzaduju zverejniť zakaznikov u prostitutky, ked chcu dat volebne hlasy rodičom za deti, .......

A ku homo-zvazkom -
STAT by mal prestat robit z manzelstva "svätu kravu" , stat by nemal zakonom uprednostnovat manzelov pred slobodnymi, mala by byt absolutna rovnost pred zakonom (aj pred danovym uradom) , a potom by aj homo-zvazky boli bezpredmetne.
Manzelstvo ma byt CIRKEVNY institut, plne pod kontrolou cirkvy, a NEMA MAŤ ziadne dosahy a dosledky pre civilny zivot a vztah manzelov voci STATu a danovemu uradu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group