ISSN 1335-8715

10-05-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Nová vlna – ako odraziť konzervatívnu politiku od dna?

Minulý týždeň sa v Bratislave uskutočnila konferencia na tému „Ako odraziť konzervatívnu politiku od dna“, s podtitulom: „Pohľad novej vlny slovenských konzervatívcov na budúcnosť našej politiky“. Diskusné príspevky sa postupne zverejňujú na novom blogu, ktorý má ambíciu stať sa ohniskom debaty o budúcnosti slovenskej pravice tvárou v tvár socialistickej presile.

Reakcia na príspevok

RE: Chyby slovenskej pravice
autor: magor
pridané: 10-05-2009 11:20


Pravica nema doveryhodnych ludi. Ani Palko, ani Miklosko, ani Carnogursky nie su vnimani ako slusni ludia. Mozete si mysliet co chcete, ale je to tak. Pravica nema ani program. Ak teda za program nepovazuejte zakazanie potratov, cim proti sebe okamzite postavite 80% obyvatelov. Niezeby som schvaloval potraty, ale menit status quo a liezt ludom do spalne je politicky nezmysel. Ak sa ma pravica zachranit potrebuje niekolko rokov pracovat na mladych ludovych lidrov. Zatial sa ale KDS a KDH sustreduje skor na boj o posledne miesta v parlamente a rozkradanie v komunalnej sfere. OKS ani nespominam. Tuto stranu tvoria ludia, co sice mozno vedia pisat, ale nemaju politicky instinkt, nerozumeju podstate veci, su to byvali komunisti a v minulosti zbabrali vsetko, coho sa chytili.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group