ISSN 1335-8715

05-04-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Dva postrehy k prezidentským voľbám

Rozhodnutie voličov ponechať si až do roku 2014 Ivana Gašparoviča bude v najbližších dňoch rozoberané všetkými komentátormi, rovnako ako Radičovej politický kapitál v podobe jej milióna voličov. Na kampani sú však zaujímavé aj dve nenápadné veci, ktoré doteraz veľmi zdôrazňované neboli.

Reakcia na príspevok

RE: CHAOS V HLAVE LIBERTARIÁNA
autor: TvojOponent
e-mail: TvojOponent@azet.sk
pridané: 16-04-2009 23:44


Ak sa váš syn dopustí znásilnenia,už ho nebudete považovať za syna?Hm?Myslím,že budete.Deti zostávajú našimi deťmi aj v dobrom aj v zlom.
Desatoro je cieľ,ku ktorému sa veriaci snažia priblížiť,ale nikdy nedosiahnu dokonalosť.Nenájdete takého kresťana,ktorý by bol absolútne dokonalý.To si vyhoďte z tej liberálnej havičky.Kresťan či liberál zostáva zaradený vo svojich táboroch bez ohľadu na jeho správanie.Ak teda chcete nálepkovať,použite oisný tvar.Liberál,ktorý sa spreneveril svojim zásadám...Je to tak lepšie?

Členovia RKC tiež platia dane a na počudovanie majú lepšiu finančnú disciplínu i ochotu platiť dane ako egoistickí ateisti.Nemyslite si,že ak SK bude čisto ateistická krajina,že bude v rozpočte viac peňazí...

Napísali ste:"Cize ziaden princip kolektivnej viny, ale princip odsudzovania zlocineckej organizacie."
Takže ako vám ublížili všetci v tej RKC,čo je viac ako cca 1 mld.Použili ste princíp kolektívnej viny.Cirkev totiž nie je len klér,ale komunita veriacich.

Bojíte sa definovať človeka preto,lebo máte strach z toho,že by ste sa sám musel klasifikovať ako pomocník vraždenia detí.Víte?Pane...Liberalizmus má na svedomí 1 mld detí.Je to najzločinnejšia organizácia od big bangu.Jej pilierom je ateizmus založený na egoizme.Chcete hájiť vraždenie detí a neviete ani len definovať človeka...aké typické ateistické...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group