ISSN 1335-8715

09-04-2009   Michal A. Bratislavský   Komentáre   verzia pre tlač

Zlá správa pre pravicu

UNÁHLENÁ reakcia Mikuláša Dzurindu na volebnú prehru jeho prezidentskej kandidátky síce nemusela byť až taká unáhlená a mohlo ísť o dávno premyslený krok, isté však je, že ide o reakciu zlú. Prehra Ivety Radičovej v prezidentských voľbách je totiž rovnako prehrou Mikuláša Dzurindu. Ide tu o zrejmú analógiu výhry Ivana Gašparoviča a výhry Roberta Fica.

Reakcia na príspevok

RE: Kto to je PRAVICA ?
autor: RICHARD.K
e-mail: richard@rmk.sk
pridané: 15-04-2009 20:54


Páni nože trocha hlbšiu orbu, republiková forma demokracie tu nieje ani 100 rokov, podľa mňa je to výtvor kapitalizmu. Je to najhoršie zriadenie všetkých čias. Republika je podvod! Náš štát nemusí byť o 20 rokov republikov. Som za rodinu, za protekcionizmus pre moje deti, všetko čo mi dovolí desatero urobím pre svoje deti. Rodina a superrodina nech je všetkým vzor, super otec nech je akýkoľvek!!!! Otto Habsburský!!!! Kto je tento náš prezident??? Je to o pokore a o ničom inom, konyervatizmus je pokora. Pokora pred vlastnými rodičmi pred Bohom, pred nekonečnou láskou. Nevidíte ako televízia svojím programom rozleptáva pokoj v rodinách, vo vzťahoch, nevidíte koľko nás stojí toto zriadenie? Nevidíte že politici, športovci a herci sú povyšovaný na posty s ktorými si nevedia rady, NEMAJÚ VÝCHOVU!!! Nevedia sa správať kradnú, klamú, krivo svedčia, nezvraciate toho? Kto sú kapitalisti? Ich Bohom je mamon. Rím padol aj EU padne, raz bude všetko hore nohami. Odkedy vybehol Adam s Evou z raja sa raju
vzďaľujeme a čím je rýchlejšia doba tým rýchlejšie (za chvíľu si uvidíme chrbáty). Pokoj Boží Vám priatelia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group