ISSN 1335-8715

09-04-2009   Michal A. Bratislavský   Komentáre   verzia pre tlač

Zlá správa pre pravicu

UNÁHLENÁ reakcia Mikuláša Dzurindu na volebnú prehru jeho prezidentskej kandidátky síce nemusela byť až taká unáhlená a mohlo ísť o dávno premyslený krok, isté však je, že ide o reakciu zlú. Prehra Ivety Radičovej v prezidentských voľbách je totiž rovnako prehrou Mikuláša Dzurindu. Ide tu o zrejmú analógiu výhry Ivana Gašparoviča a výhry Roberta Fica.

Reakcia na príspevok

RE: buducnost kds-oks?
autor: RICHARD.K
e-mail: richard@rmk.sk
pridané: 15-04-2009 20:35


Aká pravica? Žiadna konzervatívna pravica neexistuje, Dzurinda a Radičová (sú potrtisti, liberálni pseudokresťania,a hanba národa. Poznal som žiaľ osobne niekoľko vysokých funkcionárov SDKU, podvodníci supermaterialisti (Tuaregovci) diabli v rúchu baránkovom horší ako tupí komunisti, preto Gašparovič vyhral, lebo tupá boľševická hrubosť je viac zásadová, ako falošné kresťanstvo. Poriadny konyervatívec je možno 1 zo 100 poslancov. Parlament je liberalistická, materialistická banda s max. tromi slušnými idealistami, ktorý tam musia trpieť. Republikánske zriadenie je PODVOD. Existujú aj iné formy demokracie!!!

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group