ISSN 1335-8715

09-04-2009   Michal A. Bratislavský   Komentáre   verzia pre tlač

Zlá správa pre pravicu

UNÁHLENÁ reakcia Mikuláša Dzurindu na volebnú prehru jeho prezidentskej kandidátky síce nemusela byť až taká unáhlená a mohlo ísť o dávno premyslený krok, isté však je, že ide o reakciu zlú. Prehra Ivety Radičovej v prezidentských voľbách je totiž rovnako prehrou Mikuláša Dzurindu. Ide tu o zrejmú analógiu výhry Ivana Gašparoviča a výhry Roberta Fica.

Reakcia na príspevok

zjednodušme si počty a nehrajme ideologickú hru
autor: maly miro
e-mail: najmensi@pobox.sk
pridané: 14-04-2009 8:43


Predpokladať , že pod krídlami KDH sa pravica dočká obrody je rovnako scestné ako predpokladať, že SDKÚ pod M. Dzurindom zažije svoj comeback. Konzervatívci si neuvedomili jednu vec. Že principiálnosťou pána Mikloška dospeli k tomu, že sme v ešte väčšej r..i ako by si mysleli. Druhým faktorom je pani Martináková, ktorá sa takisto zachovala ako "štátnik". Keby títo dvaja ľudia , síce zo zaťatými zubami, odporučili voliť p. Radičovú, nebolo by to zrejme podľa ich gusta, ale bolo by to menej proti ich gustu ako teraz I. Gašparovič. Faktom ostáva, že to nebola voľba prezidenta , ale referendum o Ficovi a Slotovi. Gašparovič je ako politik veľmi pochybný, ale už je za zenitom a sám ako taký zlobu nenarobí. Pod jeho "dobrotivým" pohľadom sa tu nepoukáže ani na tie témy, na ktoré by sa -keby bola prezidentnkou I. Radičová- poukázalo z autority prezidentského úradu. Pozor, neidealizujem p. Radičovú! Sám som si všimol, že bola počas kampane dosť afektovaná a pôsobila, akoby ju do kandidatúry niekto dokopal. Slovensko však aj po 20 rokov od revolúcie nemá naviac ako na menšie zlo. faktom ostáva, že tí čo si vysnívali, že chceme za prezidenta väčšie dobro, spôsobili , že ním je väčšie zlo...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group