ISSN 1335-8715

05-04-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Dva postrehy k prezidentským voľbám

Rozhodnutie voličov ponechať si až do roku 2014 Ivana Gašparoviča bude v najbližších dňoch rozoberané všetkými komentátormi, rovnako ako Radičovej politický kapitál v podobe jej milióna voličov. Na kampani sú však zaujímavé aj dve nenápadné veci, ktoré doteraz veľmi zdôrazňované neboli.

Reakcia na príspevok

RE: CHAOS V HLAVE LIBERTARIÁNA
autor: TvojOponent
e-mail: TvojOponent@azet.sk
pridané: 12-04-2009 1:55


Používate dvojaký meter na liberálov a kresťanov.
Ak sa liberál dopustí čohosi neliberálneho,tak dávate ruky od neho preč.Aj keď iba svojským spôsobom presadzoval liberálne postoje.Prečo však rovnako plamenne nevystupujete aj proti týmto liberálnym mamľasom z vášho stáda?
Ak sa zločinu dopustí človek krstený,tak pre pochybenie jednotlivca ste ochotný nadávať na celú RKC naprieč civilizáciami a generáciami a prehliadate fakt,že takýto človek,jednotlivec, porušil princípy viery,na ktorých stojí RKC.
Otázka pre vás.Prečo používate princíp kolektívnej viny na veriacich a na homosexuálov a liberálov princíp individuálnej viny?Vy v tom nevidíte problém?Skúste si vziať bielu paličku...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tak teda urobme opačné garde,keďže odmietate uznať,že ľudské embryo do 12 týždňa (donedávna do 24.) nie je podľa vás vývojové štádium človeka.Čo je to podľa vás človek?Definujte...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Naozaj sa chcete pustiť do názorového stretu v témach,ktoré ste chrstol do príspevku len tak bez rozmyslu ? Nech sa páči...Dajte si vopred skontroľovať krvný tlak.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group