ISSN 1335-8715

05-04-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Dva postrehy k prezidentským voľbám

Rozhodnutie voličov ponechať si až do roku 2014 Ivana Gašparoviča bude v najbližších dňoch rozoberané všetkými komentátormi, rovnako ako Radičovej politický kapitál v podobe jej milióna voličov. Na kampani sú však zaujímavé aj dve nenápadné veci, ktoré doteraz veľmi zdôrazňované neboli.

Reakcia na príspevok

a co teraz
autor: grcator
pridané: 12-04-2009 0:16


zlati moji, mal som tu cest pobudunut chvilu pred volbami na hornych Kysuciach, otvorim regionalny obcasnik a v nom polstrankovy rozhovor s Ancou o tom koho treba volit a druha polstranka platena inzercia "Treba volit Ivana Gasparovica" od nejakeho miestneho politruka... a lud je to jednoduchy, nejaka Radicova mu je uz na hony nesympaticka, takze nevahal ani sekundu a dovolim si vyslovit hypotezu ze vysledok by tam bol podobny aj keby cocot fiko ziadnu kampan nerobil (aj ked asi nie 85+). Takze treba pekne trpezlivo cakat kym to vymrie (ked ste este mladi, alebo ist radsej rovno von) a mladi sa prestahuju do miest, pripadne ze fiko naserie mlciacu vacsinu aspon tak ako mufti a tato mlciaca vacsina pride zasa raz volit ako v 1998.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group