ISSN 1335-8715

05-04-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Dva postrehy k prezidentským voľbám

Rozhodnutie voličov ponechať si až do roku 2014 Ivana Gašparoviča bude v najbližších dňoch rozoberané všetkými komentátormi, rovnako ako Radičovej politický kapitál v podobe jej milióna voličov. Na kampani sú však zaujímavé aj dve nenápadné veci, ktoré doteraz veľmi zdôrazňované neboli.

Reakcia na príspevok

RE: CHAOS V HLAVE LIBERTARIÁNA
autor: jg
pridané: 11-04-2009 19:17


Samozrejme, ze poslat knaza za mreze len preto,že kritizoval homosexualitu nie je liberalizmus. Vyhlasit RKC za homofobnu organizaciu je tiez iba nazor, a preto v liberalnej spolocnosti legitimna zalezitost podobne ako ta kritika homosexualov od knaza. Prave ludia kotri to nasilim potlacaju liberalni nie su.

To ze embrio je urcitym stadiom vo vivoji, ktory speje k cloveku vobec neznamena, ze to je clovek so vsetkymi jeho pravami. Nic take nemate najmensiu sancu dokazat. Kazda bunka cloveka ma DNK, ale vobec to neznamena, ze je samostatny clovek. To, ze embrio je uz clovek je len cisto vasa nedokazatelna hypoteza. Uvedte definiciu cloveka. Na zaklade takej pochybnej hypotezy chcete nasilim trestat naozajstnych ludi?

Iba hlupak a ignorant porovnava dokazatelne fakty s nedokazatelnymi hypotezami.
Co sa tyka vsetkych tych izmov, co spominate, tak staci si precitat krvavu historiu RKC a je jasne s cim mame do cinenia. Masove vrazdy, nasilim vymahane desiatky, upalovanie kacirov. Fasizmus ako vysity. Kde ostali prikazania a laska k bliznemu svojmu? Ako som kdesi cital. Kristus by sa z vas dogrcal.
Skutocny liberalizmus nic take neumoznuje.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group