ISSN 1335-8715

09-04-2009   Michal A. Bratislavský   Komentáre   verzia pre tlač

Zlá správa pre pravicu

UNÁHLENÁ reakcia Mikuláša Dzurindu na volebnú prehru jeho prezidentskej kandidátky síce nemusela byť až taká unáhlená a mohlo ísť o dávno premyslený krok, isté však je, že ide o reakciu zlú. Prehra Ivety Radičovej v prezidentských voľbách je totiž rovnako prehrou Mikuláša Dzurindu. Ide tu o zrejmú analógiu výhry Ivana Gašparoviča a výhry Roberta Fica.

Reakcia na príspevok

RE: No a ja si myslim
autor: Maros
webstránka: http://marianjanos.blog.sme.sk/
pridané: 11-04-2009 14:59


Ja by som skor povedal ze liberalizmus si kazdy radi tam kde sa mu hodi a to od lava do ultraprava. Ja si myslim ze liberalna strana uz v parlamante aj bola (aspon to tak deklarovala),skoda ze na cele stal Rusko.
-
SaS ma aj liberalne spolocneske temy - presne to co SDKU ignoruje. Toho by sa mohla Radicova chytit. Lebo dochodkovemu systemu s prepacenim nerozumie.
-
No a ked nepovazujes vseobecne tezy za program - akoto ze SDKU neprinieslo ziadny realny program do skolstva, zjednotenia vyberu dani a odvodov, odluky cirkvy odstatu? Aj ich program bol z vacsiny iba vseobecne frazy. SaS ma zatial pripravene aspon nieco.
-
Mimochodom ja si myslim ze ked SaS nebude mat v prieskumoch dost percent, Sulik zvoli podobny postup ako kedysi DS. Ved sam je dost pragmatik.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group