ISSN 1335-8715

09-04-2009   Michal A. Bratislavský   Komentáre   verzia pre tlač

Zlá správa pre pravicu

UNÁHLENÁ reakcia Mikuláša Dzurindu na volebnú prehru jeho prezidentskej kandidátky síce nemusela byť až taká unáhlená a mohlo ísť o dávno premyslený krok, isté však je, že ide o reakciu zlú. Prehra Ivety Radičovej v prezidentských voľbách je totiž rovnako prehrou Mikuláša Dzurindu. Ide tu o zrejmú analógiu výhry Ivana Gašparoviča a výhry Roberta Fica.

Reakcia na príspevok

buducnost kds-oks?
autor: Lukas
pridané: 09-04-2009 21:55


Iba dodam: Dzurinda pred 2. kolom volieb miesto toho, aby sa uchadzal o hlasy pravicovych krestanov (volicov Mikloska), doprosoval sa u Meciara, a Radicova priamo u Ficovych volicov... tieto kroky nie su nahodne, skor velmi dobre vystihuju vnutorne pochody tychto "lidrov pravice".. konzervativna pravica je ignorovana, okopavana, vytlacana naokraj. J. Figel, ktory sa doteraz k nicomu vaznejsie nikdy nevyjadril, je mozno skor plana nadej na sposob iba slusnej, ale malo principialnej Radicovej.. podla mna to vychadza dost zle. Buducnost KDS-OKS...? schopnost odkomunikovavat klucove veci moze pravicu zachranit...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group