ISSN 1335-8715

05-04-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Dva postrehy k prezidentským voľbám

Rozhodnutie voličov ponechať si až do roku 2014 Ivana Gašparoviča bude v najbližších dňoch rozoberané všetkými komentátormi, rovnako ako Radičovej politický kapitál v podobe jej milióna voličov. Na kampani sú však zaujímavé aj dve nenápadné veci, ktoré doteraz veľmi zdôrazňované neboli.

Reakcia na príspevok

RE: Treba zistit
autor: Peter Kovar
pridané: 08-04-2009 20:24


100 % suhlas. Ono, podobne vyroky ako mala ta korbuziera Malikova, ze "bohata" (uf, to pejorativum) nemoze rozhodovat o slovensku by Bratislavcanov mohli prinutit otvorit oci a do istej miery diametralne prehodnotit poskytovanu mieru solidarity. Bratislava vytvori baj ocko 30 % HDP a realne v nej ostane asi okolo 6 %. Ja to vravim po vsetkych diskusiach a budem sa opakovat, ale myslim si, ze vsetci Blavaci by ocenili nove Metro, cesty atd. S Fickom aj tak vychodne regiony dostanu namiesto poriadnych dialnic akurat tak povinnost splacat horibilne sumy, tak ked chcu mat vladcu , nech si jeho sluby financuju sami.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group