ISSN 1335-8715

05-04-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Dva postrehy k prezidentským voľbám

Rozhodnutie voličov ponechať si až do roku 2014 Ivana Gašparoviča bude v najbližších dňoch rozoberané všetkými komentátormi, rovnako ako Radičovej politický kapitál v podobe jej milióna voličov. Na kampani sú však zaujímavé aj dve nenápadné veci, ktoré doteraz veľmi zdôrazňované neboli.

Reakcia na príspevok

RE: --
autor: Mišo Daňo
e-mail: 7gemini7@azet.sk
pridané: 07-04-2009 19:19


Prečítal som si ten článok.... myslím ten odkaz, čo si tu dal.. je to zaujímavé... ani mne nie je Radičová extra sympatická a občas mi doslova lezie na nervy jej prejav... no je bezpochyby najpopulárnejším opozičným politikom... písal si tam, že ten milión hlasov by proti G. dostal hocikto, no myslím si, že sa veľmi mýliš... iný kandidát by bol podľa mňa zvalcovaný ešte ďaleko razantnejšie. Určitú charizmu Radičová má.. a na tom treba stavať. Je príliš jemná na predsedníčku.. no momentálne je to jediný politik, ktorý dokáže aspoň čiastočne konkurovať v popularite Ficovi.. Bolo by fajn, keby je ona len tou populárnou bábkou vpredu a v pozadí by to riadili renomovaní ekonómovia, pretože je jasné, že na SVK nemôže vyhrať človek, ktorý nemá určitú charizmu a hlása len čisto ekonomické záležitosti.. pretože drvivá väčšina ľudi na SVK ekonomike absolútne nerozumie.. ide len o úsmevy, frázy, podania rúk a podobne.. o tom je politika.. a keď nemáš populárneho politika, ktorému dajú masy hlasy, tak je úplne jedno, aký má program, lebo sa tam nikdy nedostane... a preto si myslím, že Radičová by mala byť na čele SDKÚ.. alebo odísť trebárs do SaS.. čo do ekonomického pohľadu je mi táto strana jednoznačne najsympatickejšia..

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group