ISSN 1335-8715

31-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Krok smerom k dobru alebo Môj konzervatívny hlas pre Radičovú

Nachádzame sa pred druhým kolom prezidentských volieb, v ktorom sa rozhodne, či bude hlavou SR v ďalšom volebnom období Iveta Radičová alebo Ivan Gašparovič. Aj keď mnohí z nás konzervatívcov sú rozhodnutí neisť voliť alebo dokonca voliť kandidáta socialistov, tento článok má byť o tom, prečo predsa len treba dať hlas Ivete Radičovej.

Reakcia na príspevok

RE: Radicova klame Slovensko
autor: Peter Kovar
pridané: 04-04-2009 13:21


keby si aspon v tej tvojej uzasnej "logike" bol konzistentny. Cibulkova mozno ani korunu na slovensku v dani z prijmu nezaplatila (aj ked to nemozes vediet, pretoze pokial ma prijmy z tych reklam co robi na slvoensku - na nejaku tu mineralku, tak tie plati TU nie v MOnaku), tak minimalne na spotrebnych, nepriamych daniach zaplatila ciastku podobnu ako mozno 100 000 tvojich uzasnych slovakov. aby som to zhrnul, jej vplyv na statny rozpocet je urcite pozitivnejsi, ako drvivej vacsiny ficovolicov. Ja nemam nic proti tomu, pokial by volebne pravo bolo determinovane zo skutocne zaplatenych dani, len mi pridu trosku usmevne, ked vodca proletariatu toto vytahuje ako argument proti radicovej

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group