ISSN 1335-8715

31-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Krok smerom k dobru alebo Môj konzervatívny hlas pre Radičovú

Nachádzame sa pred druhým kolom prezidentských volieb, v ktorom sa rozhodne, či bude hlavou SR v ďalšom volebnom období Iveta Radičová alebo Ivan Gašparovič. Aj keď mnohí z nás konzervatívcov sú rozhodnutí neisť voliť alebo dokonca voliť kandidáta socialistov, tento článok má byť o tom, prečo predsa len treba dať hlas Ivete Radičovej.

Reakcia na príspevok

RE: Gašparovič- skutočný obraz slovenska
autor: Peter Kovar
pridané: 04-04-2009 13:01


klidek, nahodou jeho pointa je silna. V podstate povedal, ze Slovensko si prezidenta kalibru Radicovej naozaj nezasluzi. ja uz som si zvykol stotoznovat vacsinove slovensko s uzemim na vychod od Trnavy, aj ked velka cest vsetkym vynimkam. No a ta frustracia pochyti aj teba, neska ked vyhlasia vysledky volieb. Akurat ja a libertarian mozno mame v sebe trosku menej neopodstatneneho optimizmu takze, sme na to pripraveni. A to s tym prorokom apokalypsy si spravil taku istu chybu "ad hominem" ako spravil libertarian s tym tvrdym slovnikom na Lukasa. Naozaj by sme obcas mohli k sebe byt trosku menej agresivni, vzhladom na to, ked si zobereme, ze z hladiska "typickeho slovenska" po zaokruhleni naozaj stojimi na jednej strane koridoru.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group