ISSN 1335-8715

31-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Krok smerom k dobru alebo Môj konzervatívny hlas pre Radičovú

Nachádzame sa pred druhým kolom prezidentských volieb, v ktorom sa rozhodne, či bude hlavou SR v ďalšom volebnom období Iveta Radičová alebo Ivan Gašparovič. Aj keď mnohí z nás konzervatívcov sú rozhodnutí neisť voliť alebo dokonca voliť kandidáta socialistov, tento článok má byť o tom, prečo predsa len treba dať hlas Ivete Radičovej.

Reakcia na príspevok

RE: (NE)nechajme to na STAT
autor: Petr
pridané: 03-04-2009 14:36


"Preco stat privileguje manzelstva oproti slobodnym ??? "

Zaujimava otazka. A preco nie? Kto iny ako manzelia su ochotni obetovat vsetko, aby sa mohli starat o niekoho ineho, t.j. o 'svoje deti', teda novych obcanov nasho statu?
Zit v rodine a starat sa o deti je predovsetkym obeta a clovek, ktory ju prijme prijima aj pozehnanie. Slobodny, ktory dokaze tieto rodiny podporovat a usilovne pracuje ma tiez ucast na tomto pozehnani. Slobodny, ktory toto odmieta a chcel by sa od tohto distancovat a starat sam o seba, by potom mal vratit vsetko, co od statu dostal od momentu, ked bol male dieta a ked ho stat cez svojich vlastnych rodicov podporoval... Aj toto by si chcel? Aku rovnost vlastne hladas?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group