ISSN 1335-8715

31-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Krok smerom k dobru alebo Môj konzervatívny hlas pre Radičovú

Nachádzame sa pred druhým kolom prezidentských volieb, v ktorom sa rozhodne, či bude hlavou SR v ďalšom volebnom období Iveta Radičová alebo Ivan Gašparovič. Aj keď mnohí z nás konzervatívcov sú rozhodnutí neisť voliť alebo dokonca voliť kandidáta socialistov, tento článok má byť o tom, prečo predsa len treba dať hlas Ivete Radičovej.

Reakcia na príspevok

RE: no
autor: jg
pridané: 02-04-2009 22:14


Ano, takto ste ju mohli rozoberat do aleluja a urcite by ste tych chyb nasli neurekom. Ked sa vsak pozriete na druhu stranu, tak tam najdete jasneho grazla a oportunistu, ktory sa spolci aj s mafianmi, ktori sa nezastavia pred nicim. Mate naozaj podivuhodny rebricek hodnot.
Co sa tyka pomnikov Tisovi a Husakovi, tak nech naozaj rozhodnu obcania a aj si ich zaplatia len ti, ktori ich chcu. To by bolo naozaj liberalne riesenie, ale ze to Radicova nechce mi naozaj zily netrha, pretoze to boli zjavni neliberalni zlocinci. Je prejavom liberalizmu schvalovanie oslavy symbolov totality? Co tak pomniky Hitlerovi a Stalinovi? Aj vtedy by vam pripadny Gasparovicov "liberalizmus" bol sympatickejsi? Gasparovic je vsetko mozne, len nie liberal.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group