ISSN 1335-8715

31-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Krok smerom k dobru alebo Môj konzervatívny hlas pre Radičovú

Nachádzame sa pred druhým kolom prezidentských volieb, v ktorom sa rozhodne, či bude hlavou SR v ďalšom volebnom období Iveta Radičová alebo Ivan Gašparovič. Aj keď mnohí z nás konzervatívcov sú rozhodnutí neisť voliť alebo dokonca voliť kandidáta socialistov, tento článok má byť o tom, prečo predsa len treba dať hlas Ivete Radičovej.

Reakcia na príspevok

RE: Radicova klame Slovensko
autor: LIBERTARIAN
pridané: 01-04-2009 13:18


"Radicovej paktovanie s SMK pod vedenim Pal Csaky + Miklos Duray je to najhorsie, co si mohla vymysliet. Mne nevadi, ak ju bude podporovat 90% obcanov madarskej narodnosti,"
- Mne vadi, ze ju bude podporovať 90% obcanov madarskej narodnosti, pretoze Madari VNUTIA slovakom prezidentku, ktoru by si slovaci sami nikdy nezvolili.
Gašpík je slovak "ako vyšitý" , roduverný, aj IQ má také primerané. Spravny slovak. On dokaze posielať maily aj cez googlovský vyhľadavač !!!

pišeš :
"George Soros ma viacero projektov, Vaclav Havel bol jednym - toho nam v 1989 nanutil exil a komunisticky parlament ho jednohlasne zvolil za prezidenta, kto kedy pocul z rozpravania od rodicov o nejakom Havlovi?"
- Nuž, kto by uz pocul o Havlovi, ktorý nam rozvracal socializmus, ved nebyť Havla , mohli sme si bahniť v sociku doteraz. Žiadni nezamestnaní, žiadni dzurindovci, žiadni liberali hnusní, len socík, blahobyt a dovolenka na Balatone. Dobre hovoríš. Ako by som gašpíka našho počuval. Gašpik na hrad.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group