ISSN 1335-8715

31-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Krok smerom k dobru alebo Môj konzervatívny hlas pre Radičovú

Nachádzame sa pred druhým kolom prezidentských volieb, v ktorom sa rozhodne, či bude hlavou SR v ďalšom volebnom období Iveta Radičová alebo Ivan Gašparovič. Aj keď mnohí z nás konzervatívcov sú rozhodnutí neisť voliť alebo dokonca voliť kandidáta socialistov, tento článok má byť o tom, prečo predsa len treba dať hlas Ivete Radičovej.

Reakcia na príspevok

(NE)nechajme to na STAT
autor: LIBERTARIAN
pridané: 01-04-2009 10:56


Lukas Krivosik napisal :
(v komentari o slov. literarnej tvorbe)
"Tu sa natíska otázka, čo urobiť preto, aby sa deľba práce na Slovensku prehĺbila natoľko, aby sa spisovatelia nielen uživili, ale aby boli dokonca bohatí. Jedinou odpoveďou je ekonomická sloboda."

Perfekt. Ocenujem, ze aj v takej umeleckej a ideovej oblasti, akou je literatura, povazujes SLOBODNY TRH za najlepsi liek. Fajn.
A co tak akceptovat "trh" aj v oblasti konzervativno-liberalneho sporu,teda v oblasti homosexuality, sexu, drog, eutanazie, manželstva, ... ?
Nepovazujes za spravne, aby sa samotní ZÁKAZNÍCI (ludia) rozhodovali pre svoj životný štýl v horeuvedených témach ??? Aby o tom rozhodoval každý iba za seba, bez STATnej kontroly ? Bez donutenia zakonom ?

STAT nevie riadit ekonomiku, nevie riadit kulturu ani umenie, tak mu chces nechať riadiť intímne časti ludských životov ???


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group