ISSN 1335-8715

31-03-2009   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Krok smerom k dobru alebo Môj konzervatívny hlas pre Radičovú

Nachádzame sa pred druhým kolom prezidentských volieb, v ktorom sa rozhodne, či bude hlavou SR v ďalšom volebnom období Iveta Radičová alebo Ivan Gašparovič. Aj keď mnohí z nás konzervatívcov sú rozhodnutí neisť voliť alebo dokonca voliť kandidáta socialistov, tento článok má byť o tom, prečo predsa len treba dať hlas Ivete Radičovej.

Reakcia na príspevok

RE: aj ja
autor: Petr
pridané: 31-03-2009 22:15


Netvrdil by som, ze IR neurazala. Ked sa ozvali knazi pre Mikloska, ozvala sa aj IR, ze sa jej boja ako .... Ja osobne som to bral ako urazku a dehonestaciu. Neviem ci bude dobrym prezidentom aj nas katolikov. Tiez sa priklanam k nazoru ze s jej volbou sa otvoria dvere prilisneho liberalizmu, ktory zo srdca nemam rad. Viem ze sa to tu celkom nehodi, ale pri pohlade na relaciu 7 s.r.o. sa mi z hlupeho a perverzneho humoru nasich "humoristov" dvihal zaludok. Aby som pravdu povedal, neviem sa dobre vyjadrit ani ku IG. Takze pravdu povediac, je mi velmi luto, ale v druhom kole zatial skutocne nevidim toho praveho kandidata, ktoremu by som mohol dat hlas. Zial...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group